Stolarka okienna jako sztuka.

Zajmowanie się drewnianą stolarką okienną to nie tylko rzemiosło, ale też sztuka. Zatrudnieni pracownicy fabryki stolarki okiennej Stolarka Krzynówek to najwyższej klasy eksperci w różnych dziedzinach , takich jak: materiałoznawstwo, projektowanie w maszynowej i ręcznej obróbce drewna oraz wielu innych zakresach. Stolarka okienna żeby naprawdę była pięknie stworzona, a jednocześnie spełniała funkcje trwałych okien wymaga nie tylko wysokiej jakości materiałów, ale też wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz nowoczesnych maszyn stolarskich.Wybór drewna również ma bardzo istotne znaczenie.

Wszelakie gatunki drewna, które są wykorzystywane do produkcji naszej okiennej kompozycji różnią się nie tylko barwą i widoczną fakturą. Każdą odmianę drewna charakteryzuje inna twardość, trwałość i odporność na rozmaite czynniki zewnętrzne ,którym poddawana jest nasza stolarka okienna. Dlatego przystępując do pracy nad każdym nowym projektem, podczas wyboru najlepszego materiału, należy rozważyć wiele aspektów, w tym wymar, kształt okien oraz warunki, na jakie tak będą one wystawione. Maszynowa i ręczna obróbka drewna gdzie poddawana jest nasza stolarka okienna to prawdziwe piekno oraz arcydzieło, które może być wydobyte tylko dzięki nam. Naturalne drewno zawsze wymaga odpowiedniego dozoru i troski, ale przede wszystkim zabezpieczenia przed czynnikami atmosferycznymi . Trwałość okiennej aranżacji zapewnia dokładne lakierowanie drewna.

Najlepsze efekty osiągamy się poprzez stosowanie odpowiednich technik natryskowych, wliczając w to najnowocześniejszą i najbardziej cenioną metodę, którą jest ekologiczna technologia elekrtostatyczna. Nasze produkty są tak naprawdę sztuką i aby jednak mieć pewność, że naszym klientom dostarczane są pełnowartościowe, nasza stolarka okienna musi przejść surową kontrolę jakości. Jeśli zda wszystkie egzaminy, okna są dokładnie pakowane, by bezustrkowo dotrzeć do swoich nowych posiadaczy.