Pomysły na schody w mieszkaniu

 

Schody w mieszkaniu to super sprawa, ale pod dwoma warunkami. Po pierwsze muszą być naprawdę dobrze wykonane – to masz zagwarantowane, jeśli zamówisz je w bryschtreppen.com/ . Po drugiej musisz mieć dobry pomysł na to, jak je umieścić w domu i zaaranżować. Fachowcy zawsze mogą podpowiedzieć jakieś rozwiązania, ale ostatecznie to i tak klient decyduje, co zamawia, warto więc wcześniej przejrzeć różne pomysły na zaaranżowanie ich w mieszkaniu. Oto kilka propozycji.

 

Schody w salonie, a pod nimi urządzony kącik wypoczynkowy.
Schody w salonie.
  • Schody w przedpokoju, a pod nimi urządzona garderoba z wieszakami, półkami na buty i pojemnikami na dodatki. To sprytny sposób na wykorzystanie przestrzeni pod nimi by nie tracić niepotrzebnie metrów w mieszkaniu.
  • Schody w salonie, a pod nimi urządzony kącik wypoczynkowy. Można tam zrobić zabudowę z szeroką ławą – leżanką, ułożyć poduszki, zrobić oświetlenie sprzyjające czytaniu, zamontować niewielką półkę, gdzie da się postawić kubek z kawą.
  • Schody w salonie, a pod nimi biblioteczka. Książki umieszczone pod schodami na specjalnie w tym celu zrobionej zabudowie to rozwiązanie jednocześnie dekoracyjne oraz praktyczne. A co ważne można tak rozlokować całkiem sporo książek, więc jeśli jesteś ich miłośnikiem rozważ taką opcję.